حل مشکل قطع و وصل کردن لحظه ای usb در پخش 206 مدل mcd-206
به انجمن تخصصی تعمیرکاران نوین خوش آمدید امیدواریم لحظات خوبی با ما داشته باشید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
  1. Top | #1

    تاریخ عضویت
    2014-f-27
    شماره عضویت
    84
    محل سکونت
    tehran
    نوشته ها
    189
    سپاس ها
    232
    سپاس شده 387 در 110 پست

    حل مشکل قطع و وصل کردن لحظه ای usb در پخش 206 مدل mcd-206

    زمانی که فلش دیسک رو به usb میزنیم وبع از چند لحظه خواندن قطع و وصل می شه با حذف ترانزیستوری که در عکس مشخص کردم مشکل بر طرف می شه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

  2. 10 کاربر از پست مفید FARHADTAK سپاس کرده اند .

    @mahmoud (Friday 22 September 17),ali_sha (Monday 28 December 15),amir06 (Friday 02 January 15),hamid jamshidi (Thursday 31 December 15),kavah63 (Tuesday 24 May 16),kourosh (Thursday 23 April 15),mamadrahgosha (Sunday 10 June 18),mehran1095 (Friday 27 April 18),ROBIR (Saturday 19 March 16),کیانی (Monday 19 February 18)

  3. Top | #2

    تاریخ عضویت
    2018-f-27
    شماره عضویت
    10229
    نوشته ها
    1
    سپاس ها
    1
    سپاس شده 0 در 0 پست
    سلام به مدیران محترم و دوستان عزیز

    usb پخش ماشین من بعضی وقتها برای مدتی طولانی فلشها را نمیخونه بعد یکئدفعه میخونه و بعد از چند روز دوباره کار نمیکنه خیلی کارها و تلاشها کردم ولی بیفایده بود امکان دارد یک قطعه الکترونی خراب شده باشد ممکن است را هنمایی بفرمایید.ممنونم مدل ماشن 90 نوع خودرو 206 تیپ 5 پخش فابریک(بسختی از روی فلش میخونه)
    ویرایش توسط mehran1095 : Friday 27 April 18 در ساعت 23:13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •