تعمیرگاه مجاز و نمایندگی بوش
شرکت قائم سرویس ، آماده ارائه خدمات ، تعمیر و سرویس لوازم خانگی بوش از قبیل : انواع یخچال ، فریزر ، ماشین لباسشویی و جاروبرقی برای شهروندان تهرانی می باشد.
و دارای خدمات خاصی در این زمینه می باشد ، شما شهروندان عزیز که ساکن هر نقطه ای از تهران هستید ، می توانید تعمیر کار با تجربه و حرفه ای را طول مدت زمان یک ساعت در منزل خود داشته باشید.
همکاران ما با مراجعه به منزل شما ، جهت سرویس و تعمیر یخچال و دیگر لوازم خانگی شما اقدام می کنند و نیازی نیست شما دستگاه خراب خود را برای تعمیر جابه جا کنید و اگر پس از بررسی های لازم ، قطعه ای از وسیله شما نیاز به تعویض داشته باشد ، همکاران ما قطعه ای اصل از برند بوش را جایگزین قطعه معیوب می کنند .
تمامی خدماتی که شرکت ما به مشتریان ارائه میدهند شامل گارانتی پس از تعمیر می باشد.
تعمیر کاران حرفه ای و کار آزموده شرکت قائم سرویس پس از آنکه مشکلات وسیله خراب شما را با تعمیر و یا تعویض قطعه جایگزین و اصل آن رفع کردند ، در ادامه نیز نسبت به نیازهای شما مشتریان گرامی حساس هستند و به همین دلیل قطعات تعویض شده توسط این شرکت دوباره برای مدت معینی شامل گارانتی می شوند . برای مثال :
1. کلیه قطعات یخچال که توسط این شرکت با برند معروف بوش تعویض شده اند ، از تاریخ تعویض تا 3 ماه شامل گارانتی خواهند شد.
2. همچنین کلیه قعطات تعویض شده با برند بوش مربوط به جاروبرقی و لباسشویی تا مدت 6 ماه از زمان شروع تعویض قطعه دارای گارانتی است.