تجربیات همکاران در تعمیرمانیتورها
به انجمن تخصصی تعمیرکاران نوین خوش آمدید امیدواریم لحظات خوبی با ما داشته باشید
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 13 , از مجموع ‍13 موضوع

انجمن: تجربیات همکاران در تعمیرمانیتورها

» Normal Threads
  1. ترکیدن آی سی fan7601 در مانیتور L1720b

    آغاز شده توسط  mk65, Sunday 22 February 15 11:19
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 6
    Saturday 06 October 18, 06:28 برو به آخرین پست
  2. انجام تعمیرات مانیتور

    آغاز شده توسط  fmyi, Saturday 14 July 18 09:34
    تعمیرات مانیتور
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1
    Saturday 14 July 18, 09:34 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2
    Sunday 25 September 16, 15:40 برو به آخرین پست
  3. روشن نشدن lcd سامسونگ e1920nx

    آغاز شده توسط  رسول مقرونی, Wednesday 08 April 15 09:49
    2 صفحه ها
    1 2
    e1920nx, lcd, نشدن, روشن, سامسونگ
    • پاسخ ها: 13
    • نمایش ها: 14
    Sunday 19 April 15, 20:36 برو به آخرین پست
  4. Icon88888 خاموش شدن بک لایت مانیتور lg مدل m1710s

    آغاز شده توسط  ehteshamfar, Sunday 19 April 15 13:14
    lg, m1710s, لایت, مانیتور, مدل, بک, خاموش, شدن
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2
    Sunday 19 April 15, 13:26 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 43
    Tuesday 17 March 15, 19:25 برو به آخرین پست
  5. درخواست : روشن نشدن مانیتور ال جی مدل t710bh

    آغاز شده توسط  رسول مقرونی, Sunday 26 October 14 19:18
    2 صفحه ها
    1 2
    t710bh, مانیتور, مدل, نشدن, ال, جی, درخواست, روشن
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 93
    Tuesday 17 March 15, 19:18 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 9
    Sunday 15 March 15, 22:48 برو به آخرین پست
  6. تصویر ندادن مانیتور سامسونگ led s19a300b

    آغاز شده توسط  رسول مقرونی, Sunday 08 March 15 19:59
    led, s19a300b, مانیتور, ندادن, تصویر, سامسونگ
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3
    Wednesday 11 March 15, 10:53 برو به آخرین پست
  7. روشن نشدن مانیتور سامسونگ sa300

    آغاز شده توسط  mjdk, Saturday 20 December 14 07:55
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 22
    Sunday 04 January 15, 00:41 برو به آخرین پست
  8. تغذیه مانیتور

    آغاز شده توسط  ehteshamfar, Sunday 28 December 14 09:47
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2
    Monday 29 December 14, 00:16 برو به آخرین پست
  9. بهم ریختن رنگ مانیتور ال جی مدل t730bhl

    آغاز شده توسط  رسول مقرونی, Monday 11 August 14 11:20
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 27
    • نمایش ها: 302
    Thursday 04 December 14, 20:51 برو به آخرین پست
  10. صدای تیک تیک در مانیتور lg مدل710bl

    آغاز شده توسط  رسول مقرونی, Thursday 09 October 14 17:21
    lg, مانیتور, مدل710bl, تیک, در, صدای
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 95
    Tuesday 28 October 14, 17:39 برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •