بخش لپ تاپ
به انجمن تخصصی تعمیرکاران نوین خوش آمدید امیدواریم لحظات خوبی با ما داشته باشید
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 9 , از مجموع ‍9 موضوع

انجمن: بخش لپ تاپ

بخشها موضوعات / پست ها  آخرين نوشته

  1. عملیات انجمن:

    آمار انجمن:

    • موضوع ها: 3
    • نوشته ها: 12

    آخرين نوشته:

    Gadid فایل های بایوس مربوط به لپ... برو به آخرین پست

    توسط

    Monday 06 July 15, 00:36

» Normal Threads
  1. Question لپ تاپ گیت وی (GateWay) روشن نمیشود

    آغاز شده توسط  viiictor, Sunday 18 February 18 19:00
    acer, gateway, لپ تاپ, مشکل, نشدن, گیت وی, پاور, ایراد, ایسر, خاموش, روشن, سوال
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1
    Sunday 18 February 18, 19:00 برو به آخرین پست
  2. نورنداشتن لبتاپ دل

    آغاز شده توسط  gravit, Sunday 26 February 17 20:06
    لبتاپ, نورنداشتن, دل
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2
    Monday 27 February 17, 16:42 برو به آخرین پست
  3. Gadid روشن نشدن لب تاب ایسوس n53s

    آغاز شده توسط  Mohammad Maham, Sunday 21 August 16 23:47
    n53s, لب, نشدن, ایسوس, تاب, روشن
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 5
    Sunday 25 September 16, 13:58 برو به آخرین پست
  4. درخواست نقشه شماتیک sony vpc ca

    آغاز شده توسط  ghasem, Thursday 18 June 15 08:48
    ca, sony, نقشه, vpc, درخواست, شماتیک
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 4
    Thursday 06 August 15, 16:42 برو به آخرین پست
  5. شارژ نشدن Lenovo G500

    آغاز شده توسط  free.byte, Tuesday 07 July 15 10:41
    g500, lenovo, نشدن, شارژ
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 3
    Wednesday 08 July 15, 11:17 برو به آخرین پست
  6. فایل های بایوس aser

    آغاز شده توسط  FARHADTAK, Tuesday 30 December 14 02:40
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 4
    Saturday 04 April 15, 07:49 برو به آخرین پست
  7. Icon17 فایل بایوس لپ تاپ های دل dell

    آغاز شده توسط  ADMIN, Monday 06 October 14 10:52
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 65
    Monday 16 March 15, 11:36 برو به آخرین پست
  8. New2 معرفی اکسس پوینت usb مدل bt-9100 با قابلیت هک وایرلس

    آغاز شده توسط  tknovin, Thursday 04 December 14 21:53
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 5
    Wednesday 10 December 14, 08:40 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1
    Sunday 07 December 14, 11:36 برو به آخرین پست

اطلاعات و گزینه های انجمن

کاربران در حال مشاهده این انجمن

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این انجمن هستند.. (0 عضو & 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •